KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11525588
nr 1152 5588
Etsning
Signerad Hecht, Rovfågel, EA-upplaga, motivet: 10x23
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:24:20
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr